KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12677044

nr 1267 7044

Émile Bernard

(1868-1941), Frankrike

Träsnitt, 69/360, Stämpelsignerad, bladets mått: 50x38 cm

Émile Bernard, fransk bildkonstnär född 1868, död 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 19:20:26

31/7 08:47:57 1      150 kr
5/8 18:24:49 2      Vinnande bud

Émile Bernard

Läs mer om Ã‰mile Bernard