KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12677044
nr 1267 7044
Émile Bernard
(1868-1941), Frankrike
Träsnitt, 69/360, Stämpelsignerad, bladets mått: 50x38 cm
Émile Bernard, fransk bildkonstnär född 1868, död 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:20:26
150 kr
Émile Bernard
Läs mer om Émile Bernard
Émile Bernard
Läs mer om Émile Bernard
nr 1267 7044
Émile Bernard
(1868-1941), Frankrike
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 5 augusti 2019 |
Émile Bernard
Émile Bernard, fransk bildkonstnär född 1868, död 1941.Läs mer om Émile Bernard