MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Suitcases 17309061

nr 1730 9061

SUITCASES

4 pcs, including med toiletteinredning, old. Length: 50-67 cm, wear, damages.

4 st, bland annat med toiletteinredning, modell äldre. Längd: 50-67 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 600

Monday October 13 2025
at 19:52:32