KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193153

nr 1419 3153

J Sinko. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 26x19cm, yttermått inklusive ram: 38x31cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:22:41