KONST / Litografier / Litografier 12191466

nr 1219 1466

Litografier

2 st. Motivet: 16x19

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 november 2018
kl 20:28:21

26/11 17:53:22 1      100 kr
26/11 20:23:22 2      Vinnande bud