ART / Lithographs / Litograph in colors 7416434
nr 741 6434
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Evy Låås (1923-1999), -77, pt, Katt i fönster, subject size: 35x44,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Evy Låås (1923-1999), -77, pt, Katt i fönster, motivets mått: 35x44
Evy Låås, born 1923, dead 1999, Swedish painter and draughtsman.
700
SEK 450
Monday February 20 2012
at 17:29:56
17/2 22:32:31
20/2 17:11:20
400 kr
Evy Låås
Read more about Evy Låås