KONST / Litografier / Färglitografi 4572482

nr 457 2482

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi , Bengt Lindström, 39/500 osignerad, 31x24

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 mars 2007
kl 16:13:02

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström