ART / Oil paintings / Oil painting 13051104
nr 1305 1104
Ruben Nilson
(1893-1971), Sverige
Ruben Nilsson (1893-1971), Sweden. Gård. Signerad 1936. Oil on canvas, 55x68,
OIL PAINTING, Ruben Nilsson (1893-1971), Sverige. Gård. Signerad 1936. Olja på duk, 55x68 cm
Ruben Nilson, Swedish painter, born 1893, dead 1971.
SEK 300
Monday February 3 2020
at 18:51:33
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr