KONST / Litografier / Färglitografi 17423567
nr 1742 3567
Färglitografi
Rolf Hansson. Signerad, numrerad 43/110, daterad 2004. Färglitografi. Bladets mått: 47x60 cm, oramad
Kondition: löst blad skadad, fläckar
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:53:48
23/11 10:57:38