KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12354056

nr 1235 4056

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Uppsala slott, 25x35

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:23:06