ART / Oil paintings / Oil painting 11721110
nr 1172 1110
Natasha Andersson
(f. 1937), Sverige
Natasha Andersson (b. 1937), Sweden. Signed, daterad 2005. Olja på pannå, 26x33 cm,
OIL PAINTING, Signerad, daterad 2005. Olja på pannå, 26x33 cm
Natasha Andersson, Swedish painter, born 1937.
SEK 250
Monday Mars 26 2018
at 19:11:15
100 kr
200 kr