KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8681355
nr 868 1355
Blandteknik
oidentifierad konstnär, dam med bok, 1800-tal, 45x37
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2014
kl 20:58:42
500 kr
400 kr
500 kr