KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12191555

nr 1219 1555

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Motiv från Bohuslän, 37x54

Utrop:

600 kr

måndag 26 november 2018
kl 20:32:19