ART / Oil paintings / Oil painting 4355078
nr 435 5078
OIL PAINTING
Lenght: ()
'Anemoner i majolikavas' Ewald Dahlskog (1894-1950) Sverige 1920-tal, olja på duk, motiv: anemoner i majolikavas, sjöskumspipa i skål, gråsvart bakgrund, 72 x 52 cm, osignerad
3000
SEK 3000
Monday October 30 2006
at 16:00:00
2.000 kr
2.500 kr
3.000 kr