ART / Misc. paintings / Väggrelief 5577159
nr 557 7159
Väggrelief
Lenght: ()
Skuren dekor i trä, antik, religiöst motiv, offerscen, 67x50 cm, montering i senare ram
Condition: skador, slitage etc
100
SEK 10000
Monday December 8 2008
at 16:00:00
100 kr
1.000 kr
200 kr
400 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.500 kr
6