Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bathroom cabinet 9255067



*

nr 925 5067


BATHROOM CABINET

+ toalettrulleshållare, Brevettato, Italy, plastic,


+ toalettrulleshållare, Brevettato, Italy, plast


Estimate:

800

Sold:

SEK 500

Auction date:

Monday November 17 2014
at 20:23:42


  • Bid history
Time Bidder Bid
16/11 17:35:26 1      Vinnande bud



  • Thema-auction
  • Nov 17

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: badrumsskåp brevettato europa italien italiensk italiensk herrbetjänt italy plast skåp sydeuropa toalettrulleshållare
  • 8307 ArbetsskÃ¥p
    1930s, mörkbetsad björk. Length: 60 cm, width: 43 ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:34
  • 8193 BOOKCASE
    John Kandell (1925-1991), Sweden. "Pilaster". Käll..//
    Present: SEK 2800

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:36
  • 8118 BOOKCASE
    med skåpdel och lådor i sarg. Mahogany. Width: 120..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:32
  • 8309 BOOK CASE
    2 pcs, 1910, oak. Length: 118 cm, width: 41 cm, he..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:39
  • 8276 Cake stand
    England, 3 hyllplan. Height: 90 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:59
  • 8119 WHAT-NOT
    painted white. Length: 53 cm, width: 30 cm, height..//
    Present: SEK 150

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:38




Ladda ner broschyr