KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419595

nr 1241 9595

Oidentifierad konstnär. Signerad Edith, marin. Olja på pannå, 13x17

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:29:54