ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 6661679
nr 666 1679
WATERCOLOUR
signerad och daterad 1896, förälskat par i gunga, 46x29,
signerad och daterad 1896, förälskat par i gunga, 46x29
300
SEK 500
Monday November 8 2010
at 17:15:12
450 kr
400 kr