KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13964158

nr 1396 4158

Frederick James Knowles, tillskriven, ej signerad, påskrift a tergo. Olja på pannå, 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:13:09