KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9658022
nr 965 8022
Pastell
Porträtt, bladets mått: 60 x 46, omkring 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juni 2015
kl 19:44:06
1/6 00:57:28