MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 10827030
nr 1082 7030
Dekorelement
China, 20th century, height: 200 cm,
Kina, 1900-tal, höjd: 200 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday January 9 2017
at 18:44:15
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)