KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13978218

nr 1397 8218

Skulptur

Fisk, Monogramsignerad TL, Glaserat lergods. Längd: 23 cm. Höjd: 9 cm

Konditionsrapport: nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:18:46

14/5 08:27:35 1      Vinnande bud