KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8526125

nr 852 6125

Blandteknik

Dipdyk, F Frisendahl, änder, signerad, ramens innermått: 27x20

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 oktober 2013
kl 20:41:02

14/10 19:42:30 1      100 kr
14/10 20:10:33 2      Vinnande bud