MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Gyllenläder 14965498
nr 1496 5498
Gyllenläder
four parts, Till stolsitsar. Diameter: ca 50-55 cm, wear, damages.
4 delar, Till stolsitsar. Diameter: ca 50-55 cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday October 17 2022
at 19:38:46
17/10 19:18:57