MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Textiltavla 16773152
nr 1677 3152
Textiltavla
Anita Hedin, "Mörbylånga, Öland ". Signed, dated 1992 cm, outer dimensions including frame: 30x40,
Anita Hedin, "Mörbylånga, Öland ". Signerad, daterad 1992 cm, yttermått inklusive ram: 30x40 cm
600
SEK 600
Monday February 3 2025
at 19:47:02
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
500 kr (Robot)