KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122040

nr 1412 2040

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Bron", monogramsignerad. Olja på pannå, 37x30, yttermått inklusive ram: 50x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:15:23

  • 16 aug

Specialauktion Agnes Ahlberg

Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg