ART / Lithographs / Litographs in colors 10166255
nr 1016 6255
LITOGRAPHS IN COLORS
5 pcs. Franz Glatzl, havsbilder, numrerade och signerade, subject: 40x50,
5 st. Franz Glatzl, havsbilder, numrerade och signerade, motivet: 40x50
800
SEK 600
Monday February 1 2016
at 20:34:24
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr