FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 6122576
nr 612 2576
CHAIRS
6 parts, Nyrenässans,
6 st, Nyrenässans
Condition: slitage, skador
100
SEK 650
Monday November 30 2009
at 19:40:46
100 kr
600 kr
300 kr
450 kr