KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 6068281
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien grafik japan japansk linoleumsnitt träsnitt vattenfärg
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:06
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien grafik japan japansk linoleumsnitt träsnitt vattenfärg
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:06



