ART / Oil paintings / Oil painting 13636690
nr 1363 6690
Carl Petter Hallberg
(1809-1879), Sverige
Carl Peter Hallberg (1809-1879), Sweden. (tillskriven), self-portrait, no signature. Oil on canvas, ca 38x31 cm, wear, damages, colour loss.
OIL PAINTING, Carl Peter Hallberg (1809-1879), Sverige. (tillskriven), självporträtt, ej signerad. Olja på duk, ca 38x31 cm
Condition: slitage, skador, färgbortfall
Carl Petter Hallberg, Swedish artist born 1809, dead 1879.
800
SEK 1700
Monday November 30 2020
at 18:18:11
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
Carl Petter Hallberg
Read more about Carl Petter Hallberg