KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16894182
nr 1689 4182
Karsten Keiseraas
(f. 1912), Norge
Oljemålning, Solbadare vid vik. Signerad. Olja på pannå, 44x52 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 mars 2025
kl 18:32:41
24/3 18:27:11
24/3 18:28:47
Karsten Keiseraas
Läs mer om Karsten Keiseraas