FURNITURE / Chairs and Stools / Swivel chair 13714548

nr 1371 4548

SWIVEL CHAIR

19th century, mahogany, wear, damages.

1800-tal, mahogny

Condition: slitage, skador

SEK 1400

Monday January 11 2021
at 18:35:37