![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Grafiskt blad 10357198
*
nr 1035 7198
Grafiskt blad
Johan Pettersson, 1997, bladets mått: 47x45
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 20:39:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/4 22:56:44
1
150 kr
29/4 21:52:37
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad johan pettersson litografier
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Grafiskt blad
nr 1035 7198
Grafiskt blad
Johan Pettersson, 1997, bladets mått: 47x45
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/4 22:56:44 | 1 | 150 kr |
29/4 21:52:37 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad johan pettersson litografier
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08