ART / Etchings etc / Etsning 9287364

nr 928 7364

Etsning

unidentified artist, signed, modell, subject: 14 x 25, 18/50,

Oidentifierad konstnär, signerad, modell, motivet: 14 x 25, 18/50

Yes

SEK 200

Monday December 1 2014
at 20:23:22