ART / Etchings etc / Etching 9614005

nr 961 4005

ETCHING

Karl Gustaf Nilsson, landskap från Dalarna, 4/50, signed, 1962, subject: 23x29,

Karl Gustaf Nilsson, landskap från Dalarna, 4/50, signerad, 1962, motivet: 23x29

Yes

1000

SEK 700

Monday May 11 2015
at 18:49:11

11/5 18:28:17 1      Vinnande bud

  • Thema-auction
  • May 11

50/60-tal

Read more about 50/60-tal