KONST / Litografier / Litografi 15805115
nr 1580 5115
Litografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 141/300. Bildmått: 26x29cm, yttermått inklusive ram: 48x52cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:44:11
100 kr
150 kr