ART / Oil paintings / Oil painting 13725282
nr 1372 5282
OIL PAINTING
Börje Eriksson, Töreboda. Skog. Signed. Oil on canvas, 32x40cm,
Börje Eriksson, Töreboda. Skog. Signerad. Olja på duk, 32x40cm
SEK 200
Monday January 18 2021
at 20:22:41
100 kr
150 kr