KONST / Litografier / Färglitografier 9557563
*
nr 955 7563
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 30 x 21
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 april 2015
kl 20:31:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 17:41:57
1
150 kr
17/4 13:31:10
2
300 kr
20/4 15:57:55
3
250 kr
20/4 15:57:55
2
300 kr (Budbetjänt)
20/4 18:43:19
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Reinhold Ljunggren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier reinhold ljunggren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5025 Färglitografi
Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:44
*
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Reinhold Ljunggren
nr 955 7563
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 30 x 21
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 april 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/4 17:41:57 | 1 | 150 kr |
17/4 13:31:10 | 2 | 300 kr |
20/4 15:57:55 | 3 | 250 kr |
20/4 15:57:55 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
20/4 18:43:19 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Reinhold Ljunggren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier reinhold ljunggren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5025 Färglitografi
Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:44