ART / Etchings etc / Wood engraving 13464464
nr 1346 4464
WOOD ENGRAVING
Gösta Häggström. Bullfighter. Signed, numbered 2/125, dated -75. Subject: 39x49 cm,
Gösta Häggström. Tjurfäktare. Signerad, numrerad 2/125, daterad -75. Motivet: 39x49 cm
300
SEK 100
Monday September 7 2020
at 20:02:44
6/9 22:38:49