ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 15239505
nr 1523 9505
WATERCOLOUR
Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Djurgårdsvarvet, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm,
Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Djurgårdsvarvet, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
600
SEK 350
Monday February 20 2023
at 19:02:39
18/2 11:15:15
300 kr
19/2 21:57:17
- Thema-auction
Feb 20
Stockholm
Read more about Stockholm