KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526686

nr 1752 6686

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, sjölandskap. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 62,5x83 cm

Kondition: färgbortfall

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 12 januari 2026
kl 19:31:35

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor