KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678172
nr 1267 8172
Arno Vihalemm
(1911-1990), Sverige
Oljemålning, Vårvinter. Signerad A Vihalemm, -69. Olja på pannå, 59x48 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:57:20
1/8 17:50:25
1.000 kr
5/8 20:52:20
Arno Vihalemm
Läs mer om Arno Vihalemm