KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13693214

nr 1369 3214

Blyerts

Oidentifierad konstnär. Signerad, träd. Motivet: 14x20cm

måndag 21 december 2020
kl 20:52:16