KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14082137

nr 1408 2137

Inger Rydén

(f. 1944), Sverige

Akvarell, Inger Rydén (f. 1944), Sverige. Gårdsmotiv vinter. Signerad, akvarell. Motivet: 41x29, yttermått inklusive ram: 55x42 cm

Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:47:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Inger Rydén

Läs mer om Inger Rydén