KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409114

nr 1740 9114

HaraldWiberg. Signerad, väderkvarn. Olja på duk, 32x44cm, yttermått inklusive ram: 38x50cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:10:06