Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 3375060



*

nr 337 5060


Färglitografi

4 st, krallis, 46x62


Utrop:

300 kr

Såld:

1.400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 november 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
15/11 09:14:43 1      300 kr
17/11 15:00:27 2      400 kr
18/11 11:32:54 3      400 kr
20/11 21:08:28 3      450 kr
21/11 20:04:31 4      800 kr
22/11 12:54:28 2      600 kr
22/11 12:55:10 2      800 kr
22/11 12:56:14 2      1.000 kr
22/11 13:20:59 5      1.100 kr
22/11 14:48:25 2      1.300 kr
22/11 15:36:07 6      1.300 kr
22/11 15:36:40 6      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik krallis litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr