FURNITURE / Cupboards & Cabinets / SkÃ¥pöverdel 10469623

nr 1046 9623

Skåpöverdel

19th century, peasant, Dörrspeglar med originalmålning, length: 102 cm, width: 35 cm, height: 98 cm, delvis nyare bemålning, wear.

1800-tal, Allmoge, Dörrspeglar med originalmålning, längd: 102 cm, djup: 35 cm, höjd: 98 cm, delvis nyare bemålning

Condition: slitage

2000

SEK 1900

Monday July 18 2016
at 19:46:40