KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716174
nr 1671 6174
Siri K Karlsson, Signerad, "fritt spelrum". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 85x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 januari 2025
kl 20:25:35
500 kr
600 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.400 kr