KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9812009

nr 981 2009

Birger Lundqvist

(1910-1952), Sverige

Tusch, Birger Lundqvist (1910-1952), Häst, Osignerad, 14x18

Birger Lundqvist, född 1910, död 1952, svensk målare.

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 september 2015
kl 18:14:24

19/9 01:28:28 1      150 kr
21/9 17:54:52 2      Vinnande bud

Birger Lundqvist

Läs mer om Birger Lundqvist