KONST / Litografier / Färglitografier 10133041
nr 1013 3041
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st. Jan Lundquist, Stockholm, EA + 92/290, signerade, motivet: 38x53, en saknar glas
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:29:25
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist