KONST / Litografier / Färglitografi 12432107

nr 1243 2107

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, numrerad 1/99. Motivet: 74x54 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:01:41

19/3 11:07:55 1      500 kr
19/3 17:40:53 2      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström